X

مقالات فیش حج

آموزش ۴۲۰۰ معلم ابتدایی برای تدریس بهتر قرآن
مهدی افخمی
/ دسته ها: اخبار عمومی

آموزش ۴۲۰۰ معلم ابتدایی برای تدریس بهتر قرآن

سالار قاسمی صبح  امروز در مراسم افتتاحیه طرح ملی ارتقا صلاحیت‌های حرفه‌ای آموزش قرآن ویژه آموزگاران استان البرز به عنوان پایلوت کشوری، که با سخنرانی وزیر آموزش و پرورش به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد، اظهار کرد: البرز به عنوان پایلوت این طرح انتخاب شده و انتظار می‌رود، اگر نقایص و اشکالاتی در طرح باشد در استان شناسایی شود تا در سطح ملی به بهترین وجه اجرا شود.

به گزارش ایسنا، وی خاطر نشان کرد: افزایش توانمندی و صلاحیت حرفه‌ای ۴۲۰۰ معلم ابتدایی البرزی برای تدریس درس قرآن در این طرح مد نظر قرار گرفته است.

قاسمی گفت: ۱۰۰ نفر مدرس به ۴۲۰۰ معلم ابتدایی با کمتر از ۱۵ سال سابقه کار به مدت ۶ روز این طرح قرآنی را آموزش دادند.

وی ادامه داد: توسعه شایستگی‌های قرآنی آموزگاران ابتدایی، کمک به تحقق اهداف ۹ گانه آموزش عمومی قرآن و توسعه فرهنگ قرآنی از جمله اهداف اجرای این طرح است.

مدیر کل آموزش و پرورش استان البرز با اشاره به اقدامات اجرای این طرح در آموزش و پرورش استان البرز، اظهار کرد: طی جلسات متعددی با معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش و سایر همکاران در وزارتخانه طرح به خوبی تبیین و پس از تبیین به استان ابلاغ شد.

وی  توضیح داد: در استان نیز، طی چندین جلسه این طرح قرآنی برای رؤسای آموزش و پرورش استان به ویژه معاونین آموزش ابتدایی و پرورشی در بستر شبکه شاد با ایجاد چندین کانال شاد جهت آموزش تبیین شد.

سایت تخصصی فیش حج محمد

سایت آگهی فیش حج

اینستاگرام حج محمد

مشاوره رایگان حج و زیارت

کانال تلگرام حج محمد

 

مطلب قبلی جذب هزار مربی قرآن پشتیبان در طرح ملی نهضت آموزش قرآن
مطلب بعدی درخشش بر صحنه خلاقیت
Print
0 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید