X

مقالات فیش حج

داوری ۶۰۰ اثر ارسالی به همایش تجلیل از نوگلان حسینی آغاز شد

داوری ۶۰۰ اثر ارسالی به همایش تجلیل از نوگلان حسینی آغاز شد

داوری مرحله مقدماتی و بازبینی آثار ۶۰۰ دانش آموز ثبت‌نام کننده در چهاردهمین آئین تجلیل از نوگلان حسینی آغاز شد.

 چهاردهمین آئین تجلیل از نوگلان حسینی همانند سال‌های گذشته به همت فرهنگسرای اندیشه و با همکاری شبکه قرآن، سازمان دانش آموزی، ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور و کانون مداحان با هدف شناسایی، حمایت و پرورش استعدادهای بالقوه‌ مداحان نوجوان، تشویق و ترغیب نوجوانان خادم اهل بیت(ع) و پرورش مداحان طراز انقلاب اسلامی در حال برگزاری است.

این آیین با توجه به شیوع ویروس کرونا با بهره‌گیری از فضای مجازی برگزار شده و بر این اساس ۶۰۰ نفر از علاقه‌مندان به شرکت در آئین مذکور ویدئوهای ۳ تا ۵ دقیقه‌ای از خود تهیه و از طریق درگاه اینترنتی www.qurantv.ir یا www.nogolanhosseini.ir بارگذاری و ارسال کردند.

استان های قزوین، اصفهان، کرمان، فارس، البرز و آذربایجان های شرقی و غربی دارای بیشترین ثبت نام کنندگان در چهاردهمین آئین تجلیل از نوگلان حسینی هستند.

 با توجه به اتمام مهلت ارسال آثار، داوری مرحله مقدماتی و بازبینی آثار با حضور داوران و صاحبنظران از جمله رحمان نوزانی، محمود تاری، سعید نسیمی، حسین درویش و محمد امانی مهر برگزار می‌شود.

همچنین راستی آزمایی شرکت کنندگان در چهاردهمین آئین تجلیل از نوگلان حسینی در تاریخ ۲۹ الی ۳۱ شهریور  برگزار خواهد شد و آزمون نهایی و ضبط برنامه نهایی نیز در ۳ الی ۱۰ مهرماه انجام می‌شود.

 اختتامیه و اهدای جوایز چهاردهمین آیین تجلیل از نوگلان حسینی ـ مداحان دانش آموز شهر تهران ـ روز پنجشنبه ۱۵ مهر ماه ۱۳۹۹ برگزار می‌شود.

مطلب قبلی «مصباح» و «جای خالی قرآن» ویژه برنامه های هفته دفاع مقدس شدند
مطلب بعدی روند صعودی کرونا در ۱۲ استان کشور
Print
22 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید